Kurumsal

insan hayatının giderek değerini katbettiği ve hırsızlık gibi tatsız olayların sıklıkla yaşandığı günümüzde insana hak ettiği önemi vermek ve özlediği güveni sağlamak için çıktık yolculuğumuza. 1998 yılında Ostim Sanayi Bölgesinde temellerini attığımız kuruluşumuz bugün 4000 m2 kapalı alan ve 3000 m2 açık alan üzerine kurulu üretim tesislerimizde çalışmalarına devam ediyor.

Evimizin dış dünyaya açılan ilk noktası olan kapılarımız, bu özelliğinin yanı sıra bizleri dış tehlikelerden koruyan ilk güvenlik mekanizmamızdır. Bu yüzden ELITE ÇELİK KAPI olarak kapı üretimimizde güveni her şeyin ötesinde tutuyor ve kendimize çıkış noktası olarak alıyoruz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kendimizi sürekli yenilemeyi, sizler için doğru, uygun ve sağlıklı çözümler üretebilmek için araştırmacı ve seçici olmayı kendimize ilke olarak aldık ve bu ilke doğrultusunda tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Güven, kalite ve estetiğin bir arada bulunduğu kapılarımız, müşterilerimiz için evrensel kalite standartlarında üretiliyor ve showroomlarımızda beğenilerine sunuluyor. Üstün kaliteye sahip ithal kaplama yüzeyleri ve titiz cila uygulamaları ile müşterilerimiz estetikle ergonomiyi bir arada bulabiliyor.

ELITE ÇELİK KAPI'da kapılar amaçlarına göre gruplara ayrılmaktadır. Daire ve işyerleri için üretilen kapılarımız kendi içlerinde modellerine ve fonksiyonlarına göre 6 gruba ayrılmakta OTTIMO, RICCO INOX, PREGO ve SOLIDO ürün grupları sınırsız sayıda renk alternatifleri ve model seçenekleri ile evlerinizin ve iş yerlerinizin girişlerini güvenle süslemektedir. Bunun yanı sıra, LUSSO ürün gruplarındaki kapılar villa kapılarını içermekte ve CALDO ürün grubu ise yangın kapılarımızı ihtiva etmektedir.

Alternatif kapı seçenekleri ile sizlere kalite ve estetiği bir arada sunan ELITE ÇELİK KAPI sizleri güven dolu yarınlara davet ediyor...

 

ELITE ÇELİK KAPILARIN ORTAK ÖZELLİKLERİ

Galvaniz Çelik Ana Gövde
Çelik Kilit Koruyucu Sistemi
Ses, Yangın ve Isı Yalıtımı
Her Zevke Uygun 100'den Fazla Model
Monoblok ve 14'lü Kilit Sistemleri
150-260 mm Ayarlanabilir Çelik Kasa
 

Whatsapp'dan Yazın

Bizi Arayın